یوفا سی ال – نبرد بر سر جذب رودریگو بنتانکور را نهایتا یوونتوس برد تا تیم هایی چون میلان، لیورپول، منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید در جذب این پدیده فوتبال آرژانتین ناکام بمانند.

مدیر ورزشی باشگاه بوکاجونیورز آرژانتین امروز در تورین و در دفتر رسمی باشگاه یوونتوس حضور داشت و مقدمات قرارداد این بازیکن آرژانتینی را انجام داد تا پدیده خط هافبک فوتبال این کشور در یک ترانسفر جالب راهی یکی از بزرگترین باشگاه های اروپا شود.

رودریگو بنتانکور 19 ساله در خط میانی تیم بوکا در یکی دو فصل اخیر خوش درخشیده تا آن جایی که در پایان فصل 2014/205 زمانی که کارلوس توز راهی بوکا شد، یووه ای ها حق خرید چند تن از بازیکنان جوان این تیم را بدست آوردند. یکی از آن ها بنتانکور بود که در نهایت ماروتا این بند را فعال کرد تا او را از چنگ رقیب سرسختش آث میلان در بیاورد.

رودریگو بنتانکور سبک بازی شبیه به ریکلمه دارد و این بازیکن به پیشنهاد ریکلمه افسانه ای راهی بیانکونری شده است. یوونتوس قصد دارد تا این قرارداد را در ماه ژانویه قطعی کرده و بعد از آن بنتاکور را تا ماه ژوئن سال 2017 به بوکاجنیورز قرض دهد. سران تیم مطرح آرژانتینی نیز با توجه به تمایل تیم های بزرگی مثل رئال مادرید و منچستریونایتد، قصد دارند مبلغ توافق شده را افزایش بدهند.