یوفا سی ال – دو تیم منچستریونایتد و فاینورد هلند در دور گروهی لیگ اروپا تقابل کردند که نتیجه این بازی با 4 گل به سود منچستر به پایان رسید.

از گروه اول مسابقات لیگ اروپا تیم های منچستریونایتد و فاینورد در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر به دیدار هم رفتند که این بازی با برتری قاطع منچستریونایتد پایان یافت.

شرح بازی به صورت زیر است :

نیمه اول :

دقیقه 36 : حرکتی که وین رونی خودش آغاز کرد و توپ رو به ایبراهیموویچ داد نهایتا ایبراهیموویچ  توپ رو به کاپیتان داد و در همین حین و در درون محوطه جریمه تعادل مدافع فاینورد به هم خورد و رونی با یک ضربه چیپ تماشایی یونایتد را پیش انداخت.

نیمه دوم :

دقیقه 65 : استفان برگویس به جای درک کویت بازیکن سابق لیورپول به میدان آمد.

دقیقه 69 : توپ گیری کریک از میانه میدان آغاز شد و او توپ را به زلاتان داد و زلاتان نیز پاس را به رونی داد و وین رونی کاپیتان تیم شیاطین با یک پاس خوب ماتا را صاحب توپ کرد

دقیقه 71 : راشفورد به جای خوان ماتا وارد زمین شد.

دقیقه 73 : کرامر به جای یورگنسن برای فاینورد وارد زمین شد.

دقیقه 75 : زلاتان به قصد پاس توپ را به دهانه دروازه فرستاد که با اشتباه گلر فاینورد توپ به درون دروازه رفت و حساب کار سه بر صفر شد و این گل به نام بیلی جونز گلر فاینورد ثبت شد.

دقیقه 78 : باساچی اوغلو به جای ینس تورنستارا برای فاینورد به میدان آمد.

دقیقه 82 : ممفیس به جای رونی و لینگارد به جای میخیتاریان وارد زمین شدند.

دقیقه 91 : یک ضد حمله و کار خوبه پوگبا در میانه میدان که توپ را به ممفیس رساند و او نیز توپ را به لینگارد واگذار کرد که این بازیکن با یک ضربه پای چپ عالی گل چهارم را وارد دروازه فاینورد کرد.

جدول رده بندی گروه اول لیگ اروپا :

آمار بازی دو تیم :