یوفا سی ال – رئال‌مادرید آماده است تا قرارداد خود را با جادوگرش کریستیانو رونالدو تمدید کند. قرارداد کنونی سوپراستار پرتغالی با این باشگاه تابستان 2018 به پایان خواهد رسید. این فوق‌ستاره 31 ساله در حال حاضر 16.5 میلیون پوند در سال دریافت می‌کند و احتمالاً افزایش قابل‌توجهی در قرارداد جدید او به چشم نخورد.

گرت بیل رونالدو را تحت‌الشعاع خود قرار داده چراکه در تمدید قرارداد جدید او که بیل را تا سال 2022 در سنتیاگوبرنابئو نگه می‌دارد، او بالاترین دستمزد را در رئال‌مادرید می‌گیرد. به وضوح مشخص است که رئال‌مادرید قصد دارد برنامه‌اش را حول بازیکن ولزی خود بسازد.
قرارداد جدید رونالدو نشان خواهد داد که مسئولان مادرید چه اندازه به ستاره 31 ساله خود ایمان دارند. شماره 7 رئال‌مادرید در ابتدای فصل در روند ضعیفی گام برداشت، اما او با هت‌تریک خود برابر دپورتیوو آلاوز در آخرین بازی‌اش در لالیگا انتقادات را ساکت کرد.
این مهاجم پرتغالی در سال 2009 با رقم 80 میلیون پوند که رکورد انتقال در آن زمان بود، از منچستریونایتد به جمع کهکشانی‌ها پیوست. دارنده 3 توپ طلای فوتبال در 357 حضورش برای این باشگاه به صورت باورنکردنی 371 گل به ثمر رسانده و 118 پاس گل داده است.
تأثیر فوق‌العاده رونالدو برای باشگاه و کشورش در فصل گذشته او را یکی از مدعیان دریافت توپ طلای امسال کرده چراکه او به رئال‌مادرید کمک کرد تا فاتح لیگ قهرمانان شود و پرتغال را نیز به اولین جام ملی خود با قهرمانی در یورو 2016 فرانسه رساند.
رئال‌مادرید همچنین در تلاش است تا قرارداد پپه، دنی کارواخال و ایسکو را تمدید کند. قرارداد فعلی پپه تا پایان این فصل اعتبار دارد و او از باشگاه‌های دیگر پیشنهاداتی دارد. زین‌الدین زیدان سرمربی رئال‌مادرید در این فصل به ایسکو بیشتر میدان داده و این بازیکن 24 ساله احتمالا آینده خود را در این باشگاه ببیند.
قهرمان 11 دوره اروپا در کنار اتلتیکومادرید توسط فیفا از جذب بازیکن جدید تا ژانویه 2018 محروم شده است. این موضوع قطعاً باعث خواهد شد تا مسئولان رئال‌مادرید تمام تلاش خود را انجام دهند تا ستاره‌های تیمشان را حفظ کنند و پیشنهادات از سایر تیم‌های اروپایی به خصوص لیگ جزیره را رد کنند.
گفتنی است رئال‌مادرید اکنون با 24 امتیاز از 10 بازی و 2 امتیاز بالاتر از بارسلونا در صدر جدول لالیگا جای دارد.